BLOG

  • Ofton İnşaat’ın Yeni Reklam Ajansı ‘’Fakülte İstanbul’’

    ‘‘Elysium’’ konsept markası altında birçok farklı gayrimenkul projesi gerçekleştiren Ofton İnşaat’ın yaratıcı reklam ajansını belirlemek üzere açtığı konkurun galibi Fakülte İstanbul oldu. Ofton İnşaat’ın bundan sonraki projelerinin tüm iletişim stratejisi ve yaratıcı çalışmaları kendini bağımsız bir reklam ajansı olarak tanımlayan Fakülte İstanbul gerçekleştirecek.

  • Mad Reklam Ödülleri Sahiplerini Buldu

    Bilkent Reklamcılık ve Pazarlama Kulübü tarafından düzenlenen 5. Reklam Ödülleri töreni 29 Nisan Perşembe günü C-Blok amfide gerçekleştirildi. 10 kategori altında Bilkent Üniversitesi öğrencileri tarafından oylanan reklamlardan kazananların ürün temsilcilerinin yanısıra; bu sene ilk kez reklam ajansları da ödüllendirildi.

  • Mezunlardan öğrencilere | ilef

    Başta reklamcılık eğitimi alanlar olmak üzere, reklamcı olma hayalleri kuran üniversite öğrencilerinin kafalarında mesleğe ve sektöre dair onlarca soru dolanır. Hem bu soruların cevaplarını bulmalarına yardımcı olmak hem de okudukları bölümlerden mezun olmuş başarılı örnekleri gösterip onlara umut aşılamak için başlattığımız “mezunlardan öğrencilere” serisinde bu kez “ilef” mezunlarına kulak veriyoruz.